Latvian Russian


folklora.lv
Folklore groups
Instruments
Activities
About us

About us
Chronological
By media

Trifles
Support
Fonts
Mpeg3
Links
Addresses
Statistics
Guestbook


Search all folklora.lv files

You are
'th
visitor of folklora.lv and
'th
visitor of this page.

    Publication in weekly for a human of information epoch Datoru avize, #22 (114), Monday, 31 May 1999, page 9:

 WWW  HRONIKA

    Jaunums Tīklā ir arī Latvijas folkloras serveris. Šajā Web vietā (http://folklora.lv/) saskaņā ar autora ieceri paredzēts ievietot vispusīgus materiālus par latviešu folkloru un tautas mākslu. Šobrīd tiek veidots kopu katalogs, kurā vajadzētu būt visu kopu aprakstiem, fotoattēliem un skaņu ierakstiem. Sadaļā "Ziņas par latviešu mūziku" tiek stāstīts par "latviešu tradicionālajiem skaņu rīkiem", bet sadaļā "Folkloras pasākumi" atbilstoši nosaukumam ir informācija par Latvijas folkloras dzīvi. "Baltās stundās" līdz šī gada septembrim būs izveidots mācību līdzeklis, kas skolēniem un jebkuram interesentam ļaus iepazīties ar latviešu folkloras vēsturi. Ir pat iecere izmantot interaktīvus skriptus.
    Informācijas tiešām ir daudz, turklāt tā ir arī angļu un krievu valodā, turklāt navigācija pa lapu ir pietiekami ērta. Vienīgi lapas noformējums varēja būt profesionālāks.
    Latvijas folkloras server idejas autors ir Ansis Ataols Bērziņš, kas ir ne tikai programmētājs, bet arī folkloras kapelas "Maskačkas muzikanti" vadītājs. Šo ieceri palīdzēja īstenot Sorosa fonds - Latvija, LATNET un LANET.

Ilmārs Līkums


Copyright © 1998-2018, Ansis Ataols Bērziņš
Questions, comments and suggestions are welcome to ansis_N@N_folklora.lv

This page is created with support of  SFL, Latnet and Lanet.
Last time modified
26 January 2006Buy Latvian folk music online!