Russian English


folklora.lv
Folkloras kopas
Muzīkas
Baltā stunda
Pasākumi
Par mums
Vēstkopas

Par mums
Hronoloģiski
Pēc avotiem

Krikumi
Atbalsts
Šrifti
Mpeg3
Saites
Adreses
Statistika
Viesu grāmata


Meklēt pa visām folklora.lv datnēm

Jūs esat Tīmekļa servera folklora.lv
.
apmeklētājs un šīs lapas
.
apmeklētājs.

    Publikācija nedēļrakstā informācijas laikmeta cilvēkam Datoru avīze, Nr. 22 (114), pirmdien, 1999. gada 31. maijā, 9. lappusē:

 WWW  HRONIKA

    Jaunums Tīklā ir arī Latvijas folkloras serveris. Šajā Web vietā (http://folklora.lv/) saskaņā ar autora ieceri paredzēts ievietot vispusīgus materiālus par latviešu folkloru un tautas mākslu. Šobrīd tiek veidots kopu katalogs, kurā vajadzētu būt visu kopu aprakstiem, fotoattēliem un skaņu ierakstiem. Sadaļā "Ziņas par latviešu mūziku" tiek stāstīts par "latviešu tradicionālajiem skaņu rīkiem", bet sadaļā "Folkloras pasākumi" atbilstoši nosaukumam ir informācija par Latvijas folkloras dzīvi. "Baltās stundās" līdz šī gada septembrim būs izveidots mācību līdzeklis, kas skolēniem un jebkuram interesentam ļaus iepazīties ar latviešu folkloras vēsturi. Ir pat iecere izmantot interaktīvus skriptus.
    Informācijas tiešām ir daudz, turklāt tā ir arī angļu un krievu valodā, turklāt navigācija pa lapu ir pietiekami ērta. Vienīgi lapas noformējums varēja būt profesionālāks.
    Latvijas folkloras server idejas autors ir Ansis Ataols Bērziņš, kas ir ne tikai programmētājs, bet arī folkloras kapelas "Maskačkas muzikanti" vadītājs. Šo ieceri palīdzēja īstenot Sorosa fonds - Latvija, LATNET un LANET.

Ilmārs Līkums


Autortiesības © 1998-2018, Ansis Ataols Bērziņš
Jautājumi, ierosinājumi un aizrādījumi var tikt sūtīti uz adresi ansis_N@N_folklora.lv

Lapa tapusi ar   SFL, Latnet un Lanet atbalstu.
Lapa pēdējo reizi
pilnveidota
2006. gada 26. janvārīDodies uz dančiem!